ULUSOY KEMER HOLIDAY CLUB ( TURQI - KEMER )


 • - Udhëtimin Charter Tiranë - Antalya - Tiranë
 • - Transfertat Aeroport - Hotel - Aeroport
 • - Akomodim në hotelin e përzgjedhur nga Ju, 6 ditë / 5 netë, të gjitha shërbimet e përfshira
 • - Siguracionin Shëndetësor gjatë udhëtimit Tuaj
 • Ky Resort, vetëm 4 minuta më këmbë pranë plazhit, ndodhet në bregun e Kemer-it dhe është i rrethuar nga një kopshte të gjelbëra dhe një pyll. Ulusoy Kemer Holiday Club ka dhoma të ndritshme me ballkon dhe pamje nga kopshti dhe është vetëm 15 minuta larg "Dinopark Antalya".
  VITI I NDËRTIMIT 1989
  RESTAURIMI I FUNDIT 2014
  SIPËRFAQJA E HOTELIT (m2)
  42,700
  DISTANCA NGA AEROPORTI (km) 45
  QYTETI MË I AFËRT (km) Goynuk
  DISTANCA NGA QYTETI MË I AFËRT (km) 2
  NDËRTESA KRYESORE Nuk ka
  NDËRTESA TË TJERA 9
  DHOMA 487
  AMBJENTE TË PËRSHTATSHME PËR PERSONA ME AFTËSI TË KUFIZUARA
  CHECK-IN 15:00
  CHECK-OUT 12:00
  INTERNET Në ambjentet kryesore të hotelit
  VAKTET / KONSUMI ULTRA ALL INCLUSIVE
  FËMIJËT Për informacione të mëtejshme, lutemi referojuni Kushteve dhe Politikave të vendosura nga agjensia.
  KAFSHËT SHTËPIJAKE Nuk lejohen kafshët shtëpijake.
  SHËRBIME TË TJERA:
 • Kasafortë në Dhomë
 • S.P.A.
 • Baby Sitter
 • Karroca për fëmijë
 • Menu për fëmijë në restorant
 • Karrige për fëmijë në restorant
 • Shërbimi Lavanteri
 • Mjek
 • Infermjer
 • TV Satelitor
 • Krevat Shtesë në Dhomë
 • Sistem Ajri të Kondicionuar
 • PAGESË ME KARTË KREDIE / ATM VISA, MASTERCARD, VISA Electron, MAESTRO
  ANULLIME / PARAPAGIME Lutemi referojuni Kushteve dhe Politikave të vendosura nga agjensia.

 • DHOMË EKONOMIKE
 • DHOMË STANDARTE
 • DHOMË FAMILJARE
 • SUITË FAMILJARE
 • RESTORANTE KRYESORE 1
  RESTORANTE ME TEMATIKË Nuk ka
  SNACK BAR 3
  PASTIÇERI Në zonën e restorantit kryesor.
  BAR - KAFE 1
  DISCO 1
  SHËRBIME TË PËRDITSHME KONSUMATORI:
 • Mëngjesi
 • Mëngjes i vonë
 • Dreka
 • Snack Service në orarë të ndryshme të ditës
 • Akullore
 • Orari i Çajit
 • Darkë
 • Darkë e vonë
 • PLAZHI Privat
  LLOJI Ranor, Guror
  GJATËSIA 180
  DISTANCA PREJ NDËRTESËS KRYESORE TË HOTELIT Akses direkt
  PISHINA NË AMBJENTE TË HAPURA 1 pishinë me sipërfaqe 1185 m2
  PISHINA NË AMBJENTE TË MBYLLURA Nuk ka
  PISHINË FAMILJARE Në ambjentet e pishinës kryesore
  PISHINË PËR TË RRITUR Në ambjentet e pishinës kryesore
  PISHINË ME DALLGË ARTIFICIALE Nuk ka
  AQUAPARK Aquapark përfshin 5 rrëshkitëse te ndryshme për fëmijë dhe të rritur.
  UTENSILJE TË PËRFSHIRA NË PAKETË
 • Çadra
 • Chaise Longue
 • Peshqirë plazhi te administruara ne pika te ndryshme shperndarjeje
 • AKTIVITETE
 • Programe Animacioni për fëmijë
 • Mini Club
 • Kënd lojrash për fëmijë
 • Lojra, shfaqje dhe animacione të ndryshme gjatë ditës
 • Lojra, shfaqje dhe animacione të ndryshme gjatë natës
 • Palestër
 • Sauna
 • Banjo Turke
 • Masazh
 • Jacuzzi
 • Ping Pong
 • Basketboll
 • Voleiboll në Plazh
 • Water Ski
 • Surf
 • Parashutë
 • Kanoe
 • Disco
 • Aerobi
 • Darts
 • Bilardo
 • ***Disa prej aktiviteteve të sipërpërmendura janë të mundura vetëm kundrejt një pagese shtesë, e cila mund t'Ju bëhet me dije vetëm në hotel.