SHERWOOD EXCLUSIVE KEMER ( TURQI - KEMER )


 • - Udhëtimin Charter Tiranë - Antalya - Tiranë
 • - Transfertat Aeroport - Hotel - Aeroport
 • - Akomodim në hotelin e përzgjedhur nga Ju, 9 ditë / 8 netë, të gjitha shërbimet e përfshira
 • - Siguracionin Shëndetësor gjatë udhëtimit Tuaj
 • Mirë se vini në Sherwood Resorts & Hotels, një zinxhir ekskluziv hotelesh, i njohur për mikpritjen dhe shërbimin e jashtëzakonshëm, pozicionuar në bregdetin Mesdhetar të Turqisë. Ky Resort është krejtësisht unik përsa i përket ambjentit që e rrethon, lehtësirave qe ofron, të gjitha të ndërthurura me një sharm bashkëkohor.
  VITI I NDËRTIMIT 2014
  RESTAURIMI I FUNDIT 2014
  SIPËRFAQJA E HOTELIT (m2)
  130,000
  DISTANCA NGA AEROPORTI (km) 55
  QYTETI MË I AFËRT (km) Kemer
  DISTANCA NGA QYTETI MË I AFËRT (km) 9
  NDËRTESA KRYESORE 1
  NDËRTESA TË TJERA 45
  DHOMA 492
  AMBJENTE TË PËRSHTATSHME PËR PERSONA ME AFTËSI TË KUFIZUARA
  CHECK-IN 15:00
  CHECK-OUT 12:00
  INTERNET WiFi PA PAGESË në të gjitha zonat e hotelit
  VAKTET / KONSUMI ULTRA ALL INCLUSIVE
  FËMIJËT Për informacione të mëtejshme, lutemi referojuni Kushteve dhe Politikave të vendosura nga agjensia.
  KAFSHËT SHTËPIJAKE Nuk lejohen kafshët shtëpijake.
  SHËRBIME TË TJERA:
 • Kasafortë në Dhomë
 • S.P.A.
 • Qëndër Estetike
 • Baby Sitter
 • Karroca për fëmijë
 • Menu për fëmijë në restorant
 • Karrige për fëmijë në restorant
 • Shërbimi Lavanteri
 • Mjek
 • Infermjer
 • Sistem Ajri të Kondicionuar
 • PAGESË ME KARTË KREDIE / ATM VISA, MASTERCARD, VISA Electron, MAESTRO
  ANULLIME / PARAPAGIME Lutemi referojuni Kushteve dhe Politikave të vendosura nga agjensia.

 • DHOMË STANDARTE
 • DHOMË FAMILJARE
 • DHOMË ME PAMJE NGA LIQENI
 • DHOMË FAMILJARE DUPLEX
 • DHOMË SUITË
 • VILA TË NDRYSHME
 • RESTORANTE KRYESORE 1
  RESTORANTE ME TEMATIKË 4
  SNACK BAR 2
  PASTIÇERI 1
  BAR - KAFE 5
  DISCO 1
  SHËRBIME TË PËRDITSHME KONSUMATORI:
 • Mëngjesi
 • Mëngjes i vonë
 • Dreka
 • Snack Service në orarë të ndryshme të ditës
 • Akullore
 • Orari i Çajit
 • Darkë
 • Darkë e vonë
 • PLAZHI Privat
  LLOJI Ranor, Guror
  GJATËSIA 360
  DISTANCA PREJ NDËRTESËS KRYESORE TË HOTELIT Akses direkt
  PISHINA NË AMBJENTE TË HAPURA 10
  PISHINA NË AMBJENTE TË MBYLLURA Nuk ka
  PISHINË FAMILJARE Në ambjentet e pishinave kryesore dhe Aquapark
  PISHINË PËR TË RRITUR Në ambjentet e pishinave kryesore
  PISHINË ME DALLGË ARTIFICIALE Nuk ka
  AQUAPARK Aquaparku përfshin 2 pishina me 6 rrëshkitëse për të rritur dhe 4 rrëshkitëse zbavitëse për fëmijë.
  UTENSILJE TË PËRFSHIRA NË PAKETË
 • Çadra
 • Chaise Longue
 • Dysheqe per Chaise Longue
 • Peshqirë plazhi te administruara ne pika te ndryshme shperndarjeje
 • AKTIVITETE
 • Programe Animacioni për fëmijë
 • Mini Club
 • Kënd lojrash për fëmijë
 • Lojra, shfaqje dhe animacione të ndryshme gjatë ditës
 • Lojra, shfaqje dhe animacione të ndryshme gjatë natës
 • Palestër
 • Sauna
 • Banjo Turke
 • Masazh
 • Jacuzzi
 • Ping Pong
 • Basketboll
 • Voleiboll në Plazh
 • Fushë të vogë Futbolli
 • Water Ski
 • Surf
 • Parashutë
 • Disco
 • Aerobi
 • Darts
 • Bilardo
 • ***Disa prej aktiviteteve të sipërpërmendura janë të mundura vetëm kundrejt një pagese shtesë, e cila mund t'Ju bëhet me dije vetëm në hotel.